Tajemniczy klient-Szczecin

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-09-18

Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Tajemniczy Klient
Miejsce pracy: Szczecin i okolice

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie ankiet w sklepach spożywczych,
- Sporządzanie raportów z odbytych wizyt.

Wymagania:
- Rzetelność, spostrzegawczość i odpowiedzialność,
- Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i systematyczność,
- Mile widziani uczniowie/studenci.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Własną organizację czasu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: APLIKUJ z dopiskiem "TK/09/2016".

Kontakt telefoniczny: 531-641-084, 91-852-50-51, 575-679-333

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). „

Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!