Murarz/Tynkarz-Norwegia-od zaraz-PILNE!

A-personell

Oslo

2016-09-18

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Ilość wakatów: 12

Miejsca pracy: Norwegia

Nr ref.: Murarz/09

Obowiązki:

- murowanie z takich materiałów jak: LECA i KLINKIER

Wymagania:

- min. 3-letnie doświadczenie w murowaniu z KLINKIERU i/lub LECA

- umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca norweski oferuje:

- legalną pracę na pełen etat

- atrakcyjne zarobki ok 200 NOK/h lub więcej od doświadczenia

- możliwy akord

- pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!