MONTER HVAC

Temphory Polska

Rotterdam

2016-09-18

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
MONTER HVAC

Miejsce pracy : Holandia/Niemcy

Zakres obowiązków:

-Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych;
-Instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych, urządzeń grzewczych, gazowych, wentylacji, klimatyzacji, biały montaż;
-Spawanie plastiku.

Wymagania:

- Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych;
- Doświadczenie w montażu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych;
- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Mile widziane wykształcenie techniczne;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Zapewnione zakwaterowanie,
- Możliwość długofalowej współpracy;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres : APLIKUJ
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.