Leclerk Gdańsk praca dla silnej osoby

SAVOIR Group

Gdańsk

2016-09-18

Dam prace od zaraz przy wykładaniu towaru!!!

Miejsce pracy: Leclerc, Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża

Główne zadania
• Wykładanie towaru i układanie ekspozycji dodatkowych według standardów Klienta na dziale chemiczny.

Uwaga: niektóre opakowania zbiorcze ważą do ok. 8kg!

Wymagania
• Sprawność fizyczna
• Dyspozycyjność: 5 dni w tygodniu (każdy poniedziałek, środa, czwartek, piątek i sobota) w godzinach porannych (rozpoczęcie pracy o godz. 08:00) w wymiarze ok. 5-6h/wizytę
• Pełnoletność
• Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy
• Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1100 zł netto (‘na rękę’)
• Możliwość podjęcia współpracy przy innych projektach na terenie Trójmiasta (merchandising, akcje promocyjne, badania marketingowe)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV poprzez wiadomość na OLX (w tytule maila proszę o wpisanie 'Leclerc Gdańsk') lub o kontakt telefoniczny pod numerem 607707568

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99988 ofert pracy. Sprawdź!