Specjalista ds. rekrutacji

WIDU

Wrocław

2016-09-18

Wydawnictwo Instytut Doskonalenia Umiejętności Sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. rekrutacji.

Opis stanowiska:

•           Aktywne wsparcie działu rekrutacji w działaniach terenowych

•           Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy

•           Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych.

Oferujemy:

•           Szkolenie wdrożeniowe

•           Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

•           Ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze.

•           Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia

Wymagania:

•           Gotowość do podróżowania (2-4 dni w tygodniu) - warunek konieczny

•           Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny

•           Doświadczenie przy rekrutacjach - mile widziane

•           Wykształcenie kierunkowe - mile widziane

•           Dyspozycyjność

•           Wysokie umiejętności interpersonalne

•           Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i inicjatywa w działaniu

•           Znajomość pakietu MS Office, Open Office

Oferta jest nieaktualna