Potrzebna opiekunka do Pani Teresy

altenbetreuung24

Wiesbaden

2016-09-19

 

 

 

 

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla 92-letniej Pani Teresy, mieszkającej samotnie w Wiesbaden.

 

Choroby: zaawansowana demencja, cukrzyca 2 stopień, nadciśnienie, migotanie przedsionków serca, wzrok słaby - często upada, problemy z krzepliwością krwi, osteoporoza.

Jest mobilna, na wyjścia korzysta z chodzika.

 

Potrzebna opiekunka do Pani Teresy
Nr referencyjny: NIEM_879A

Obowiązki:

Zakupy, gotowanie, spacery, sprzątanie, prace w ogrodzie, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język minimum na poziomie bardzo dobrym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane czynne prawo jazdy.

 

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6419 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!