Pan Eberhard szuka opiekunki

altenbetreuung24

Ispringen

2016-09-19

Miejsce delegacji: Ispringen

Podopieczny porusza się samodzielnie, nie wymaga pomocy przy wstawaniu.

Ma demencję więc potrzebuje dużo uwagi, poza tym ma problemy z wydolnością serca oraz cukrzycę.

Obowiązki:

To głównie prowadzenie domu: przygotowywanie i podawanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Dodatkowo pomoc przy higienie ciała oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 950 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4488

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76349 ofert pracy. Sprawdź!