Opiekuna dla Pana Franza

Gowork.pl

Lipsk

2016-09-19

Nr referencyjny: NIEM_021A

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Lipsk

Podopieczny ma 165cm wzrostu, waży 75kg. Porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Przeszedł udar od tamtej pory ma problemy z chodzeniem.

Obowiązki:

Te związane z opieką to: pomoc w higienie ciała oraz w ubieraniu i rozbieraniu, gotowość do opieki w ciągu nocy.

Dodatkowo prace domowe tj. gotowanie, rozbieranie zakupów oraz sprzątanie.

Wymagania:

Od opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka i doświadczenia w opiece nad starszymi.

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 4854 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75344 ofert pracy. Sprawdź!