Opieka dla Seniora – okolice Rheine

altenbetreuung24

okolice Rheine

2016-09-19

 

 

 

 

 

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Anity. Seniorka demencję oraz Alzhaimera. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. 

 

Opieka dla Seniora – okolice Rheine
Nr referencyjny: NIEM_1198A

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie pomoc w pielęgnacji ciała (mycie, kremowanie) oraz zmiana pielucho – majtek.

Dodatkowo Opiekunka będzie prowadziła dom: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie. 

Wymagania:

Kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami chorymi i w podeszłym wieku. Dodatkowym atutem będzie posiadanie referencji oraz czynnego prawa jazdy. 

Oferujemy:

Naszym Opiekunką oferujemy legalną oraz bezpieczną pracę, wyżywienie, zakwaterowanie, atrakcyjne zarobki, bonusy w okresie świątecznym, oferty dopasowane do poziomu znajomości języka oraz preferencji, opłaconą i zorganizowaną podróż do i z Niemiec. 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7457 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!