PRACA PRZY SORTOWANIU W MAGAZYNIE SORTOWNI PRZESYŁEK KURIERSKICH

Fallwork

Zabrze

2016-09-17

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO SORTOWANIA I PAKOWANIA PRZESYŁEK

Miejsce pracy : ZABRZE

OFERUJEMY:
* Pracę w Warszawie w bardzo nowoczesnej sortowni,
* Pracę w przyjaznej atmosferze,
* Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
* Możliwość wyboru trybu pracy
* Możliwość pracy na jednej bądź kilku zmianach

WYMAGANIA :
* dyspozycyjność, rzetelność,
* chęć do pracy, sprawność fizyczna,
* zdolności manualne ,
* mile widziani również studenci !

ZADANIA:
Twoim zadaniem będzie sortowanie i pakowanie korespondencji na terenie sortowni oraz magazynowanie poczty na terenie działu do tego przeznaczonego.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? - APLIKUJ!

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

ZGŁOSZENIA TELEFONICZNIE 790 790 668

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99174 ofert pracy. Sprawdź!