LISTY I PACZKI - PRACA NA SORTOWNI POCZTOWEJ

Fallwork

Zabrze

2016-09-17

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik do sortowania przesyłek pocztowych

Miejsce pracy: ZABRZE

Obowiązki: - sortowanie listów i paczek - skanowanie czytnikiem kodów z paczek

Wymagania: - sprawność fizyczna - gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy: - Stałą stawkę godzinową - Pracę w systemie zmianowym (przyszły pracownik sam wybiera sobie dni pracy ustalając grafik oraz wielkość etatu na jaką chce pracować)

ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA WSZYSTKIE OSOBY CHCĄCE ZNALEŹĆ PRACĘ DODATKOWĄ LUB SZUKAJĄCYCH PRACĘ NA PEŁNY ETAT

Aplikuj na stanowisko za pośrednictwem GOWORK lub zadzwoń i umów się na spotkanie.

ZGŁOSZENIA TELEFONICZNIE
790 790 668

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!