Praca w roli Opiekunka osób starszych – Niemcy

Engeldaheim

Malente

2016-09-18

 

 

 

 

Senior jest po udarze, choruje na demencję, reumatyzm oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Podopieczny porusza się tylko na wózku inwalidzkim. 

 

Praca w roli Opiekunka osób starszych – Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_1267A

Obowiązki:

·         Wspólne wizyty lekarskie

·         Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

·         Pomoc w kąpieli oraz kremowanie ciała

·         Przyrządzanie posiłków i pomoc w jedzeniu

·         W razie potrzeby czuwanie w nocy

·         Dodatkowo: sprzątanie, robienie zakupów, pranie i prasowanie 

Wymagania:

Mężczyzna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w opiece oraz prawa jazdy. Osoba chętna podjąć pracę musi być bez nałogów. 

Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki, ubezpieczenie oraz opłacone składki ZUS. Każda osoba, która podejmie z nami współpracę ma zagwarantowaną opiekę koordynatora na okres wyjazdu, zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd w obie strony. 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7578 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!