Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy

altenbetreuung24

Mannheim

2016-09-18

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Margaret (86 lat), która mieszka w okolicach Mannheim. Starsza Pani ma guza i jest po zawale i generalnie przez większość czasu leży  w łóżku. Do przemieszczania się używa chodzika, ale potrzebuje pomocy podczas wstawania oraz asekuracji przy chodzeniu .

Choruje na astmę, nadciśnienie i niewydolność serca. Przychodzi do niej pielęgniarka aby podać lekarstwa.

Nr referencyjny: NIEM_263A

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się oraz czuwanie w nocy. Opiekunka będzie również towarzyszyć podopiecznej w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka
  • miłego usposobienia i cierpliwości
  • zaangażowania w pracę, doświadczenia
  • czynnego prawa jazdy
  • braku nałogów

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • pokrycie kosztów przejazdu
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5874 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!