PRACA OD ZARAZ NA RÓŻNYCH STANOWISKACH!!!

SBA Euro

Tilburg

2016-09-16

SBA Euro Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i jest powiązana kapitałowo z holenderską spółką SBA Euro BV – obecnie pod nazwą handlową SBA Flex.

Polski oddział SBA Euro jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. To właśnie SBAFlex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.nl

Siedziba główna SBA Euro Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu, Szczecinie i Rzeszowie.

Obowiązki:

Gorąca oferta praca od zaraz –praca na produkcji palet, praca w zakładach mięsnych, pakowanie skarpetek,  rozładunek kontenerów. Zarejestruj się, jutro podpisz umowę i zacznij pracę w poniedziałek.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Dyspozycyjność na długi okres czasu

Oferujemy:

Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy

Zakwaterowanie

Obsługę kadrowo-administracyjną

Pracę na dłuższy okres czasu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: PRACA OD ZARAZ na adres: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75479 ofert pracy. Sprawdź!