produkcja, logistyka, ogrodnictwo

VoornePutten Uitzendbureau B.V.

Szczecin

2016-09-16

     Jesli poszukujesz pracy za granica, firma Voorneputten wychodzi naprzeciwko Tobie. Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii. Przyjmujemy pary, wiec jesli chcesz przyjechac z kims, my gwarantujemy, ze bedziecie razem mieszkac. Jesli chcesz wiecej informacji, skontaktuj sie z nami.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • Produkcja (pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów)
  • Logistyka (magazyny/ hurtownie/ supermarkety)
  • ogrodnictwo (sadzenie, scinanie, sortowanie - owoców, warzyw, kwiatów)

Wymagania:

  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • mile widziane prawo jazdy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy: kwiatach, orchideach, pomidorach, papryce
  • mile widziny EU certyfikat na wózki widlowe
  • wiek do 35 lat

Oferujemy:

  • przejrzystą formę zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki dla rozpoczynających karierę pracowników
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • transport do pracy
  • opiekę polskiego koordynatora

Kazda zainteresowana osobe prosze o kontakt telefoniczy i e-mail maksymalnie do niedzieli 18-09-2016, wyjazd 23-09-2016, liczba miejsc ograniczona.

adres e-mail: APLIKUJ

nr telefonu: +31647023806

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76327 ofert pracy. Sprawdź!