Pakowacz: Kolonia

ISSP

Kolonia

2016-09-16

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kolonia

Obowiązki:

- sortowanie przesyłek

- załadunek i rozładunek paczek kurierskich

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy)

- przestrzeganie zasad BHP

- umiejętność pracy w zespole

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- dobra organizacja pracy

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę

- stawka 9,00 euro brutto/h plus dodatek nocny 25%

- pakiet ubezpieczeń

- bezpłatny transport

- opiekę koordynatora

- zakwaterowanie

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "APLIKUJ".

Kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.