Zgrzewacz - okuwacz plandek / malarz plandek

Hansa-Tex Sp. z o.o.

Częstochowa

2016-09-16

Jesteśmy producentem plandek oraz wyrobów technicznych z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
Produkujemy plandeki do samochodów ciężarowych oraz wagonów kolejowych.
Najwięksi producenci naczep, firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem za wysoką jakość materiałów i standard wykonywanych produktów.
Od czerwca 2015 roku posiadamy System Zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2009.

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Częstochowie poszukujemy pracowników na stanowiska:

1. Pracownik produkcyjny: * ZGRZEWACZ-OKUWACZ PLANDEK

2. Pracownik produkcyjny: * MALARZ PLANDEK

Obowiązki:

• *zgrzewanie, okuwanie planek / *malowanie plandek (wykonywanie grafiki reklamowej na plandece)
• kontrola jakości wykonywanych wyrobów
• organizacja własnego stanowiska pracy
• dbanie o utrzymanie wysokich standardów produkcyjnych w firmie
• stosowanie się do procedur i instrukcji technologicznych obowiązujących w firmie

Wymagania:

• otwartość na zdobycie nowego zawodu/ naukę zawodu
• odpowiedzialność
• gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym
• dyspozycyjność
• punktualność
• dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
• przyjazne warunki pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• system wdrożeń i opieki nad nowym pracownikiem

Prosimy o składanie aplikacji na adres: APLIKUJ
lub osobiście w siedzibie firmy:
Częstochowa, Wały Dwernickiego 121,
wejście A, 1 p. Biuro Hansa-Tex w godz. 8:00-16:00

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!