Grafik

HR BPC

Bielsko-Biała

2016-09-15

Zakres obowiązków

- przygotowywanie projektów graficznych ( loga, ulotki, wizytówki, banery itp. ),

- mile widziana umiejętność tworzenia szaty graficznej stron

Wymagania;

- kreatywność,

- umiejętność obsługi programów PhotoShop lub pokrewne

- doświadczenie na analogicznym stanowisku,

Oferujemy :

- dużą samodzielność w działaniu,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w szybko rozwijającej się firmie,

- wsparcie lidera zespołu,

- możliwość pracy w domu,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze swoim PORTFOLIO na wskazany adres e-mail, koniecznie z dopiskiem „ Grafik  ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko Kandydatami, którzy przedstawią nam swoje portfolio.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. Zm)

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99499 ofert pracy. Sprawdź!