Kierownik Działu Konstrukcji

TBSearch

Przeworsk

2016-09-16

Dla naszego klienta bardzo szybko rozwijającej się firmy branży produkcyjnej urządzeń przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy Działu Konstrukcji
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze prac konstrukcyjnych i technologii
  • Nadzór nad standardami zarządzania projektami w firmie, optymalizacja kosztów
  • Weryfikacja projektów pod kątem technologii i możliwości produkcyjnych
  • Nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją dokumentacji projektowej realizowanych projektów
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji zadań
  • Tworzenie harmonogramów i kontrola wykonywanych prac
  • Opracowywanie niezbędnych analiz dotyczących wdrażanych nowych produktów
  • Aktywne wsparcie działu konstrukcji jako jeden z konstruktorów
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale konstrukcyjnym w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zakresie planowania i organizacji produkcji
  • Bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego oraz obsługi programów: AutoCAD, Inventor
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej, umiejętność kosztorysowania
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz koordynowania działań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć i świadomość długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!