Technolog Spawalnik

TBSearch

Przeworsk

2016-09-16

Dla naszego klienta bardzo szybko rozwijającej się firmy branży produkcyjnej urządzeń przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie technologii oraz instrukcji procesów spawania
  • Przygotowywanie planów spawania
  • Nadzór nad zgodnością prac spawalniczych z technologią spawania
  • Zapewnienie jakości procesów spawania, zgodnie z obowiązującymi normami i instrukcjami
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych urządzeń i wyrobów
  • Nadzór nad dokumentacją zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów na liniach spawalniczych
  • Nadzór nad testowaniem i wprowadzaniem nowego sprzętu do spawania, ocena i dobór urządzeń spawalniczych
  • Proponowanie i wdrażanie ulepszeń, modyfikacji w celu maksymalnej optymalizacji procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe spawalnicze lub wyższe techniczne spawalnicze
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku tech­no­loga lub inży­niera spawalnika
  • Ugruntowana wiedza z zakresu technologii spawania
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych norm spawalniczych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy w zmieniających się warunkach, dyspozycyjność
  • Chęć i świadomość długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!