Kasjer w salonie samochodowym

Profesja

Poznań

2016-11-24

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

KASJER / FAKTURZYSTA w salonie samochodowym
Miejsce pracy: Poznań

Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Gdzie będziesz pracował?
Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów.

Zakres obowiązków:
- miły i profesjonalny kontakt z klientem przy kasie,
- prawidłowe pobranie należności zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- obsługa kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych,
- obsługa programów komputerowych,
- pomoc księgowej (fakturowanie, rozliczanie delegacji),
- sporządzanie raportów.

Wymagania:
- min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych,
- znajomość podstaw rachunkowości,
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji kandydata,
- pracę na zmiany 8-16 lub 10-18,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny pod numerem 733 827 790. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!