Młodszy Specjalista ds. Analiz_Warszawa

Natura Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-15

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Analiz
Miejsce pracy:  Warszawy

Zakres zadań:

  • Implementacja narzędzi raportowych,
  • Bieżący nadzór nad: systemem raportowania, hurtownią danych, wybranymi aplikacjami biznesowymi,
  • Analiza wymagań biznesowych użytkowników i przygotowanie specyfikacji tych wymagań,
  • Dostarczenie raportów operacyjnych i zarządczych.

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość w stopniu zaawansowanym: MS SQL, Reporting Services, MS Access, MS Excel,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych realizowanych w sieciach handlowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, dynamicznie rozwijającej się sieci handlowej,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bony rabatowe na zakupy w drogeriach Natura.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Dla potrzeb rekrutacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Natura Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.1182 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania oraz o tym, że podanie danych jest dobrowolne."

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!