Specjalista ds. logistyki

Schraner Polska Sp. z o.o.

Łęczyca

2016-09-15

SCHRANER Polska to nowoczesna kuźnia matrycowa produkująca odkuwki w tolerancjach klasy F oraz E.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęczyca

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i kontrola  procesu realizacji zamówień klientów,
  • terminową organizację i nadzór wysyłek do klienta,
  • kontrola zabezpieczenia materiałowego dla produkcji,
  • ciągła optymalizacja gospodarki magazynowej,
  • bieżącą optymalizacja funkcjonowania operacji logistycznych,
  • ustalanie priorytetów wykonywania zadań na podstawie planów produkcyjnych
  • profesjonalny kontakt z klientami i dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie preferowane logistyka, ekonomia,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w działach logistyki, zakupów lub sprzedaży, szczególnie w obszarze zarządzania procesami logistycznymi w tym optymalizacji  procesów i poziomu zapasów,
  • praktyczna znajomość zasad magazynowania , optymalizacji obiegów i kosztów magazynowych
  • znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Word).
  • znajomość system ERP – moduł logistyczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu połączona z bardzo dobrą organizacją pracy  własnej i pracy zespołu,
  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę i wymianę informacji w zespole,
  • zorientowanie na osiąganie celów,
  • zaangażowanie oraz pozytywne myślenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV wraz z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Oferta jest nieaktualna