Asystent/Asystentka w dziale projektów europejskich

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o.

Poznań

2016-09-15

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju (www.wanir.edu.pl) poszukuje osób na stanowisko Asystent/Asystentka w dziale projektów europejskich.

W ramach stanowiska oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń oraz pozyskiwania funduszy europejskich,

- specjalistyczną wiedzę z obszaru pozyskiwania oraz realizacji projektów europejskich

- program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów,

- wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależnej od wyników pracy,

- możliwość stałego rozwoju w strukturach firmy,

- stymulującą do działania i rozwoju atmosferę pracy.

Najważniejsze zadania to:

- wspieranie budowania i podtrzymywania trwałych relacji z Klientami firmy w dziale projektów europejskich,

- kontakt telefoniczny z Klientami,

- prace administracyjne związane z realizacją zadań specjalistów ds. funduszy europejskich,

- współpraca ze specjalistami w zakresie przygotowywania dokumentacji dla klientów,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

- dobrej organizacji pracy,

- chęci rozwoju i nauki,

- łatwości w nawiązywaniu relacji, wysokiej kultury osobistej,

- gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku),

- wykształcenia min. średniego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ  wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!