Key Account Manager (Papier)

Look For Staff Pro

Szczecin

2016-09-15

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO, dla swojego Klienta, firmy dystrybuującej papier i materiały opakowaniowe, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Key Account Manager
Region: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Nr Ref.: KAM/09/2016/MAG

Obowiązki:

  • Sprzedaż papierów do drukarni, agencji reklamowych
  • Bieżąca współpraca i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Współtworzenie i wdrażanie polityki handlowej
  • Raportowanie i współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B idealnie z branży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka motywacja do pracy na rzecz firmy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zdolność rozumienia procesów rynkowych,
  • Orientacja na klienta.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, komórka,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez przycisk APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!