Pracownik produkcji

IT-ICHTHYO TROPHIC SP. Z O.O.

Stare Polichno

2016-09-15

Firma IT-Ichthyo Trophic Sp. z o. o. posiadająca Zakład w Starym Polichnie, wyspecjalizowana w hodowli, poławianiu i przetwórstwie żywych pokarmów, obecnie poszukuje na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

- rozrabianie pokarmu dla ryb akwariowych

- kompletacja towaru na wysyłkę

Wymagania:

- dyspozycyjność

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- sumienność i dokładność

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę po okresie próbnym

- pracę w systemie 1 zmianowym (od 7:00 do 15:00) od wtorku do soboty

- praca na terenie Zakładu w Starym Polichnie 15 km od Gorzowa Wlkp. (możliwość wspólnych dojazdów)

- umowę zawartą bezpośrednio z Pracodawcą

Oferty pracy (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji proszę wysyłać na adres mailowy: APLIKUJ w tytule podając nazwę stanowiska pracy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!