PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – TECHNOLOGIE SPOŻYWCZE

Modulo Polska Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-15

Modulo Group jest międzynarodową firmą konsultingową, o szerokim spektrum specjalizacji, koncentrującą się m. in. na szkoleniach dla kadry menedżerskiej, projektach z zakresu executive search i zarządzania przedsiębiorstwami. W Polsce jesteśmy obecni poprzez oddział w Krakowie. Projekty rekrutacji realizujemy na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane nowymi możliwościami rozwoju zawodowego zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Modulo Polska i zakładki Rekrutacje w realizacji. Zapraszamy do udziału w projekcie.

 

Dla naszego klienta, polskiego lidera w branży piekarsko-cukierniczej, w celu rozwoju polskiego rynku poszukujemy:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – TECHNOLOGIE SPOŻYWCZE

Kandydat będzie odpowiedzialny za poszukiwanie oraz rozwój nowych relacji i rynków, kierując ofertę do zakładów produkujących pieczywo i wyroby cukiernicze. Osoba będzie odpowiedzialna za negocjacje umów handlowych, współpracując w ścisłym kontakcie z innymi funkcjami w firmie: dział techniczny, dział ds. jakości, dział zakupów. Kandydat będzie odpowiedzialny za organizację i uczestnictwo w pokazach i targach.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie handlowe w branży spożywczej
  • Podstawowe przygotowanie techniczno - technologiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów na terenie kraju
  • Własna działalność gospodarcza i własny samochód

Lokalizacja: Cała Polska

Oferujemy: wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne

Aby przystąpić do projektu wyślij na poniższy adres aktualne CV.

Modulo Group

www.modulogroup.pl

APLIKUJ

+48 508 558 404

 

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”