Junior CRM Administrator

SANSEC Poland S.A.

Katowice

2016-09-15

SANSEC Poland S.A. należy do czołowych integratorów IT na rynku polskim. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań oraz usług IT. Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu oraz utrzymywaniu systemów IT.

Posiadając wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzę na temat najnowszych technologii, tworzymy rozwiązania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z producentami będącymi liderami w branży, jak i tymi, którzy tworzą specjalizowane rozwiązania, ściśle dopasowane do potrzeb klient. Stale śledzimy nowe rozwiązania zmieniające dotychczasowy punkt widzenia oraz wprowadzające innowacje do infrastruktury IT.

SANSEC jest organizatorem konferencji z cyklu ITewolucja (http://itewolucja.pl), które odbywają się na terenie całej Polski.

Stawiamy na zmotywowanych ludzi, pomagamy im realizować cele, do których dążą. Wszystkich pracowników traktujemy na zasadzie partnerskiej. Razem tworzymy firmę oraz wartość, którą ona reprezentuje.

_Junior CRM Administrator

Miejsce pracy:  Katowice

Główne zadania:

  • Administrowanie systemem Microsoft Dynamics CRM
  • Tworzenie procesów biznesowych
  • Dostosowanie CRM do potrzeb pracowników SANSEC Poland S.A.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność nieszablonowego myślenia i wychodzenia poza schemat
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na innowacje
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne
  • Rok pracy związanej z obsługą dowolnego CRM
  • Podstawowa umiejętność programowania .NET i/lub JScript

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Opiekę medyczną oraz karty sport&kultura

Aplikację z nazwą stanowiska w tytule prosimy przesłać na adres: APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!