Konsultant ds. rekruacji!

Full Job

Katowice

2016-09-19

Ogólnopolska Agencja Pracy Full Job Polska (numer certyfikatu 13243) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji pracowników tymczasowych
Miejsce pracy: Tych - dopuszczalna praca zdalna

Zakres obowiązków:
- budowanie bazy pracowników tymczasowych,
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Pracownikami i Kontrahentami.
- wsparcie procesu rekrutacji,
- aktywne poszukiwanie nowych kanałów rekrutacyjnych,
- obsługa dokumentacji związanej z zatrudnieniem

Wymagania:
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy w dynamicznych warunkach,
- umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby,
- znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
- czynne prawo jazdy kat. B, mobilność,
- mile widziane doświadczenie w APT, pracy biurowej lub obsłudze klienta

Oferujemy:
- pracę w stabilnej ogólnopolskiej firmie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju,
- pakiet szkoleń wprowadzających do pracy,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- niezbędne narzędzia do pracy
- możliwość pracy zdalnej

Kandydatów zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal olx.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77379 ofert pracy. Sprawdź!