Spawacz TIG

expertum

Hamburg

2016-09-15

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: TIG/MAG-Spawacz

Ihr Einsatzort Hamburg-Winsen (Luhe)

Ihre Aufgaben

  • Prace według rysunków technicznych i wskazówek

  • Spawanie konstrukcji stalowch, rur oraz  powierzchni plaskich

  • Umiejetność czytania  rysunków technicznych

  • Wlasciwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadan

  • samodzielna kontrola jakościowa

    Ihr Profil

  • Komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Wyksztalcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe

  • Doświadczenie w spawaniu metoda TIG/MAG oraz umiejetność odczytywania planów

  • Udokumentowane doswiadczenie w pracy jako spawacz

  • Ważne uprawnienia

  • Mile widziane certyfikaty spawalniczne

  • Mile widziane  prawo jazdy  oraz wlasny samochód na wyjazd

  • Duża  motywacja do pracy

  • Umiejetność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

    Was Sie erwartet

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym,

  • Dodatki swiateczne i urlopowe

  • Zatrudniene na umowe o prace przez niemiecką agencje pracy tymczasowej

  • Możliwosc zdobywania doswiadczenia zawodowego

  • Praca na dluższy okres czasu

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomoca formularza rekrutacyjnego lub na adres e-mail APLIKUJ W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny.

Oferta jest nieaktualna