Specjalista ds. obsługi Klienta-sprzedaż usług bankowych

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-10-23

Poszukujemy osób chętnych do pracy na projekcie sprzedażowym.

Dołącz już teraz do zespołu najlepszych sprzedawców w mieście!

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

  • aktywna telefoniczna sprzedaż produktów i usług bankowych oraz kart kredytowych
  • obsługa Klienta
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży

Wymagania:

  • dyspozycyjność min.120h/msc.
  • nienaganna dykcja
  • chęć nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży
  • otwartość na Klineta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie+premie
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 i 15:21:00 (wolne weekendy i święta)
  • dofinansowanie do  karty Multisport oraz opieki medycznej LuxMed.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!