Magazynier - 14,50 zł/h !

East Service

Sady

2016-09-15

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sady k/Poznania

Obowiązki:

- kompletacja zamówień,

- pakowanie zamówień.

Oferujemy:

- pracę od zaraz,
- wynagrodzenie godzinowe 14,49 zł/h brutto,
- prace od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00,
- możliwość dofinansowania dojazdu,
- pracę na magazynie średniej wielkości,
- możliwość korzystania z karty MultiSport,
- zatrudnienie na stałe lub na okres tymczasowy.

Od kandydatów wymagamy:
- rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków,
- sprawności fizycznej,
- doświadczenia w pracy na magazynie.

PRACA OD ZARAZ!

Osoby zainteresowane i dyspozycyjne prosimy o przesłanie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!