Pracownik porządkowy

East Service

Swarzędz

2016-09-15

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

OD ZARAZ!

Możliwość pracy na pełen etat:
- od pon do pt: 6:00-14:00, 13:00-21:00
lub na pół etatu:
- od pon do pt 6:00-10.00 lub 17:00-21:00 (możliwość pracy tylko na rano)
lub tylko w weekendy!

Obowiązki:

- sprzątnie biur,
- sprzątanie większych powierzchni za pomocą maszyny.
- dbanie o porządek na terenie zewnętrznym.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- umiejętność organizacji czasu pracy,
- rzetelnie wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- wynagrodzenie 10,00 zł netto/h,
- pracę w rzetelnej firmie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102828 ofert pracy. Sprawdź!