Szwaczka overlock

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k

Częstochowa

2016-09-15

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jeżeli angażujesz się z pasją w wykonywaną pracę i chcesz być częścią
naszego zespołu prześlij nam swoje CV pisząc na adres APLIKUJ

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

      *  obsługa maszyn typu:  overlock

  • kontrola jakości obrabianych tkanin

Wymagania:
  • umiejętność szycia na overlocku

  • umiejętność pracy w zespole

  • precyzja i dokładność;

  • umiejętności manualne.

Oferujemy:

Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę PRES MEBEL
Praca na 2-zmiany : 6 - 14, 14 - 22
Możliwość podjęcia pracy w ciągu 2-3 dni
Stanowiska pracy dla osób z umiejętnością szycia
Podczas procesu rekrutacyjnego – możliwość bezpośredniego zapoznania się ze stanowiskiem na hali produkcyjnej
pracę w renomowanej firmie;
praca na pełny etat

* Częstochowa 42-200 ul. Legionów 92 D
* Garnek ul. Główna 5 42 270 Kłomnice

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99185 ofert pracy. Sprawdź!