Koordynator Działu Administracji

MEPP European Freight Solutions

Warszawa

2016-09-15

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL. Zapewniamy terminowy i profesjonalny przepływ towarów drogą lądową, morską oraz lotniczą dla firm lokalnych i globalnych koncernów. Obecnie szukamy utalentowanego i dynamicznego pracownika do naszej centrali w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji
- przygotowywanie, wdrażanie i kontrolowanie procedur usprawniających pracę spółki
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania Zarządu, w tym wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd
- planowanie spotkań Zarządu, konferencji, podróży
- koordynacja i aktualizowanie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych
- kontakt z instytucjami i klientami firmy
- współpraca z kancelariami prawnymi
- uczestnictwo w procesie rekrutacji
- kierowanie pięcioosobowym zespołem

Wymagania:

- dwuletnie doświadczenie w obszarze administracji
- doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem albo predyspozycje do kierowania zespołem
- dobra znajomość j. angielskiego
- wykształcenie wyższe
- obsługa pakietu MS Office
- doskonała umiejętność komunikacji
- samodzielność i inicjatywa
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę
- interesującą, wymagającą samodzielności w działaniu pracę
- atrakcyjny pakiet socjalny (MultiSport, prywatna opieka medyczna)
- świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!