Przedstawiciel Handlowy w kanale kosmetyki profesjonalnej

Grupa HRC S.A.

Gdańsk

2016-09-14

Dla naszego Klienta, znanej firmy kosmetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w kanale profesjonalnym (SPA, salony kosmetyczne) na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i pomorskiego
  • przedstawianie ofert handlowych, negocjowanie oraz finalizowanie zamówień
  • sprzedaż oraz przeprowadzanie prezentacji kosmetycznych, doradztwo merytoryczne
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • opieka posprzedażowa nad grupą Klientów
  • aktywne uczestnictwo w realizacji strategii handlowej firmy
  • raportowanie wyników pracy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży kosmetyków profesjonalnych w salonach kosmetycznych, SPA
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista, kreatywność
  • orientacja na cele, efektywność
  • pasja i pozytywne podejście do wykonywanej pracy
  • orientacja na rozwój własny oraz firmy
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie: zasadnicze + premia za wyniki + premia zadaniowa
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy oraz pakiet szkoleń
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100410 ofert pracy. Sprawdź!