Absolwenci ze znajomością języka niemieckiego / francuskiego

CEE Experts

Warszawa

2016-11-21

Zakres zadań:

  • Obsługa procesów dla klientów niemieckojęzycznych / francuskojęzycznych w ramach jednego z obszarów:  finanse i ksiegowość, bankowość inwestycyjna,  zakupy i logistyka, IT, HR
  • Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów
  • Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich osób w organizacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra/biegła znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, jak również umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Offic

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, wykorzystywanie języków obcych w codziennej pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i specjalizacji w konkretnej dziedzinie
  • Stabilne warunki zatrudnienia, szeroki pakiet dodatkowych benefitów
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!