Młodszy Specjalista ds. Administracji z j. francuskim / niemieckim

CEE Experts

Łódź

2016-12-06

CEE EXPERTS to grupa doświadczonych menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska w Sprzedaży i Marketingu, Zasobach Ludzkich, Energetyce, Produkcji, Zakupach i Logistyce oraz BPO / SSC.

Opis stanowiska:

- obsługa klientów francuskojęzycznych lub niemieckojęzycznych w zakresie administracji

- współpraca z wewnętrznymi działami

- zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami zgodnie z dostarczonymi procedurami

 Wymagania:

 - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (poziom B2)

- dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra organizacja pracy

- komunikatywność, otwartość, miłe usposobienie, dynamizm w działaniu

- wysoka kultura osobista, dokładność i systematyczność

Oferujemy:

 - stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy,

- pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych,

- wysokie wynagrodzenie,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- szkolenie wstępne dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika ( nie wymagamy doświadczenia),

- atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport),

- bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!