Operator wytłaczarki - praca stała

FallWork1

Swarzędz

2016-09-14

Firma z branży produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator wytłaczarki

Miejsce pracy: okolice Swarzędza

Obowiązki:

- obsługa linii wytłaczania elementów PCV: uruchamianie, nadzór, optymalizacja

- naprawa drobnych usterek

- kontrola jakości wyrobów

- terminowa realizacja planów produkcyjnych

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze wytłaczarek tworzyw sztucznych

- gotowość do pracy zmianowej

- znajomość obsługi elektronicznych urządzeń pomiarowych

* Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

- umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z zakładem pracy)

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- możliwości rozwoju i awansu

- atrakcyjny system premiowy

- stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

- pakiet dodatkowych benefitów – m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna, karta sportowa

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

** Oferta pracy stałej.

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.