Lublin - wykładanie asortymentu Coca-Cola (godziny popołudniowe)

Cursor S.A.

Lublin

2016-09-14

Cursor S.A. w związku ze współpracą z firmą Coca Cola HBC Polska sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

merchandiser - osoba do układania towaru
miejsce pracy: Lublin 
nr ref.: merch_lublin/CC/0916

Czym się będziesz zajmować?
Twoja praca będzie polegała na wykładaniu asortymentu Coca-Cola, pilnowaniu terminów ważności produktów oraz dbaniu o ekspozycję asortymentu w sklepach.

Jakich kandydatów poszukujemy?
Szukamy osób, które posiadają książeczkę sanepidowską, potrafią organizować swoją pracę oraz są zaangażowane w wykonywane zadania.

Co możemy Ci zaoferować?
Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób, które poszukują dodatkowego zatrudnienia od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (godziny pracy do ustalenia). Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie godzinowe. Jeśli szukasz dodatkowej pracy , ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz zaznaczonym numerem referencyjnym - nr ref.: merch_lublin/CC/0916 - w tytule wiadomości na adres APLIKUJ 

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68540 ofert pracy. Sprawdź!