Technik farmacji

Apteka Słoneczna Centrum Farmaceutyczne

Bełchatów

2016-09-14

Apteka Słoneczna Centrum Farmaceutyczne to polska firma, która dynamicznie rozwija się na rynku. Obecnie to druga co do wielkości, sieć aptek w województwie łódzkim i Laureat Diamentowego Forbesa za rok 2016. Naszą działalność opieramy na wykwalifikowanym i kompetentnym zespole pracowników, który ma obowiązek troszczyć się o dobro Pacjenta. Aktualnie w naszych aptekach pracuje około 200 osób, które mają stabilne zatrudnienie i możliwość awansu.

W związku z rozwojem apteki w Bełchatowie poszukujemy osób na stanowisko:

Tech. Farmacji

Zadania:

- profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów

- informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków

- budowanie trwałych relacji z pacjentami

- wykonywanie leków recepturowych

- monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

- dyplom technika farmacji

- ukończony staż bądź w trakcie

- znajomość procedur z sektora farmacji

- znajomość programu aptecznego KAMSOFT

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie

- odpowiedzialność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej

- atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy

CV proszę kierować na adres mailowy  APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!