Specjalista ds. sprzedaży

HR.pl

Warszawa

2016-11-23

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, lidera branży związanej z wyposażeniem sklepów i gastronomii, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lokalizacje: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów partnerom handlowym i klientom końcowym.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Obsługa bieżących zamówień.
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej.
  • Obsługa zamówień u dostawców (krajowych i zagranicznych).

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Skuteczność w procesie sprzedaży.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Rzetelność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży związanej z wyposażeniem sklepów i gastronomii.
  • Wykształcenie kierunkowe bądź szkolenia z zakresu sprzedaży.
  • Znajomość programu Comarch ERP XL/Optima.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy (uzależniony od wyników).
  • Możliwość rozwoju osobistego podczas ciekawych szkoleń.
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover).
  • Regularne wyjazdy integracyjne.
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!