Regionalny przedstawiciel handlowy

Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski Sp.J.

Tychy

2016-09-14

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Region: małopolskie, podkarpackie

Opis Stanowiska:

  • Bezpośrednia sprzedaż sprzętu pomiarowego na powierzonym terenie
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami poprzez ich odwiedzanie, wsparcie techniczne, prezentacje i szkolenia
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych na przydzielonym  obszarze rynku

Wymagania:

  • Umiejętności handlowe (mile widziane doświadczenie w samodzielnej i bezpośredniej z klientem )
  • Preferowane wykształcenie geodezyjne
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Miejsce zamieszkania: preferowane Tarnów i okolice
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, komputer)
  • Dostęp do najnowszych technologii pomiarowych
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres poczty elektronicznej: APLIKUJ .

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99381 ofert pracy. Sprawdź!