Operator robota spawalniczego

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Scheemda

2016-09-14


Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Operator robota spawalniczego

Obowiązki:

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii 5 operatorów robota spawalniczego. Praca polega na wkładaniu konstrukcji do robota spawalniczego w odpowiednim porządku. Konstrukcję z robota spawalniczego pracownik powinien skontrolować wizualnie i w razie konieczności poprawić. W firmie obowiązuje 3 zmianowy system pracy. Praca jest w miejscowości Scheemda. Kontrakt na minimum 3 miesiące. Możliwość rozpoczęcia pracy od 12 września.


Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętności ślusarskie

- mile widziana umiejętność spawania MIG/MAG

- prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem.


Oferujemy:

- wynagrodzenie 440 euro netto/40h

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- opiekę koordynatora

- pracę na warunkach holenderskich.


aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."