ORDERPICKER

SBA Euro

Tilburg

2016-09-14

SBA Euro Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i jest powiązana kapitałowo z holenderską spółką SBA Euro BV – obecnie pod nazwą handlową SBA Flex.

Polski oddział SBA Euro jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. To właśnie SBAFlex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.nl

Siedziba główna SBA Euro Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu, Szczecinie i Rzeszowie.

ORDERPICKER

Obowiązki:

Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami dla zwierząt (skaner), pakowanie i przepakowywanie produktów, załadunek i rozładunek towaru oraz układanie go na półkach.

Wymagania:

·         średnia/dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         doświadczenie w pracy na magazynie

·         mile widziane doświadczenie na wózku typu EPT

·         dyspozycyjność na długi okres czasu

·         elastyczność i gotowość do pracy na zmiany

·         sprawność fizyczna- niektóre produkty np. karma w workach mogą być ciężkie

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej w Holandii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę zmianową
  • Możliwość dodatkowych godzin pracy w tygodniu i weekendy
  • Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
  • Zakwaterowanie
  • Obsługę kadrowo – administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: APLIKUJ z dopiskiem „orderpicker”

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."