PRACOWNIK PRODUKCJI PALET

SBA Euro

Musselkanaal

2016-09-14

SBA Euro Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i jest powiązana kapitałowo z holenderską spółką SBA Euro BV – obecnie pod nazwą handlową SBA Flex.

Polski oddział SBA Euro jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 520. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników poszukujących pracy zagranicą i w Polsce. To właśnie SBAFlex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Spółka ta istnieje w Holandii już od 1997 i jest częścią międzynarodowej grupy SBA Flex Uitzendgroep. Siedziba SBA Flex znajduje się w Tilburgu. Szczegółowe informacje na www.sbaflex.nl

Siedziba główna SBA Euro Sp. z o.o. w Polsce mieści się w Opolu. Dodatkowo działają biura w Raciborzu, Szczecinie i Rzeszowie.

PRACOWNIK PRODUKCJI PALET

 

Obowiązki:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy przy produkcji palet.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za prace związane z produkcją palet (przycinanie, montaż, obsługa pistoletu do gwoździ, przygotowywanie do transportu).

Wymagania:

-Doświadczenie i umiejętności techniczne

-Mile widziana umiejętność obsługi pistoletu do drewna

-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

-Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy

-Zakwaterowanie

-Obsługę kadrowo-administracyjną

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: APLIKUJ z dopiskiem PRODUKCJA PALET.

aplikuj

 

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).