Kandydaci ze znajomością j. angielskiego

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów gotowych rozpocząć pracę na stanowisku:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zleceń od klientów
  • uzupełnianie bazy danych
  • umawianie spotkań
  • raportowanie wyników

Wymagania wobec Kandydata:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • umowa o pracę
  • pakiet socjalny (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie)
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • imprezy integracyjne, imprezy sportowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)