Specjalista sprzedaży

verocargo

Gliwice

2016-09-13

Specjalista ds. Sprzedaży

Główne Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów głównie w zakresie usług spedycji krajowej i międzynarodowej na terenie całej Polski
  • Opieka nad dotychczasowymi Klientami Firmy
  • Budowanie bazy potencjalnych Klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Budowanie oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami opartych na zaufaniu
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań z Klientami
  • Przygotowywanie wycen oraz ofert dla Klientów
  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie ze strategią sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży transportowej  mile widziane
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych oraz negocjacji
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Orientacja na realizację celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość również innego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Świadczenia pozapłacowe
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!