Researcher (praktyki w rekrutacji)

ERS | Defines positive change

Kraków

2016-12-07

Jeżeli interesujesz się zagadnieniami z obszaru HR, potrafisz organizować swój czas, jesteś komunikatywny, a kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność - dołącz do nas. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

Do zespołu ERS|Defines positive change, firmy doradztwa personalnego należącej do Grupy MyNetwork Polska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Researcher (praktyka)

ZADANIA:

  • Wsparcie konsultantów w ramach realizacji projektów rekrutacyjnych;
  • Aktywny udział w bezpośrednim poszukiwaniu kandydatów metodą direct & executive search;
  • Administrowanie bazą danych kandydatów;
  • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń w mediach;
  • Weryfikacja napływających aplikacji;
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami.

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR, szczególnie rekrutacji;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • Entuzjazm, motywacja i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie rekrutacyjnej;
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu rekrutacji;
  • Zapoznanie się ze standardami pracy w agencji doradztwa personalnego;
  • Współpracę w gronie doświadczonych konsultantów;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą fomularza:

lub

na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82224 ofert pracy. Sprawdź!