Kompletowanie zamówień - Łozienica

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Łozienica

2016-09-13

Dla naszego klienta, firmy z siedzibą w Goleniowskim Parku Przemysłowym poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Kompletowanie zamówień

Miejsce pracy: Łozienica, Goleniowski Park Przemysłowy
Nr Ref. KZL/08/2016

Obowiązki:
- Prace magazynowe polegające na kompletowaniu zamówień
- Przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Odpowiedzialność i chęć do podjęcia pracy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem, proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: APLIKUJ
W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny KZL//08/2016.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!